[ ↓ Menu ↓ ][ ↓ Zvolte jazyk ↓ ]

Fulltextové vyhledávání

Masáže

Odměňte své tělo za námahu, jakou musí dnes a denně zažívat! Pohybujeme se v hektickém a zrychleném světě! Většina z nás se velmi rychle odbíjí a zanedbává, což na naše tělo i psychiku působí velmi stresově. Sedavá, nebo manuálně náročná práce je všedností, klid či péči o naše zdraví si dopřejme jen málokdy. To se na našem těle samozřejmě podepisuje.

Na výběr máte hned z několika druhů masáží

Klasická
Thajská
Relaxační
Tantricko-relaxační
Sportovní
Reflexní terapie
Indická
Turecká
Lymfodrenáž - částečná
Léčebně - kosmetická masáž pleti
Kombinovaná
Masáž Orsino

Thajská masáž

Tradiční masáž s více než 2000 let dlouhou tradicí kombinující techniky starých mistrů s uměním thajských žen. Její kouzlo spočívá především v dokonalém protažení svalů, šlach a kloubů a v přesném působení na tlakové body a centra energie v těle.

Tantra masáž

Tantrická masáž je jemná, něžná a prosycená porozuměním k vašemu ženství a poznání vašeho „já“. Je to zážitek, na který se nezapomíná. Otevírá a naplňuje celé naše tělo, smysly. Není ovšem jen o rozkoši či hluboké relaxaci. Tantrická masáž má i velkou léčivou sílu. Zmírňuje a léčí bolesti spojené se sexualitou, protože vrací do našeho těla a i do intimních partií znovu život, schopnost cítit a prožívat

Masáž bylinnými měšci

Nahřáté bylinné měšce povzbuzují činnost organismu a zároveň mají vliv na vyloučení škodlivých látek přímo přes pokožku. Budete nabití energií, masáž zabraňuje také otokům kloubů, vylučuje toxiny z těla, posiluje imunitní systém, zlepšuje metabolismus, tříbí smysly, zpomaluje proces stárnutí, zkrášluje vzhled a zlepšuje vaši náladu.

Klasická

 

Klasická

Thajská

Relaxační

Tantra masáž

Tantricko-relaxační

Bylinnými měšci

Nezávazná rezervace

Počasí

Fotogalerie

  • Pokoj
  • Hotel Orsino
  • Hotelový bazén
  • Sauna