[ ↓ Menu ↓ ][ ↓ Zvolte jazyk ↓ ]

Fulltextové vyhledávání

Relaxace a wellness

Jste unaveni po náročné cestě nebo vám počasí zrovna nepřeje natolik, abyste mohli využít ke koupání přehradu Lipno? Využijte možnosti relaxace v našem wellness centru. K dispozici je vyhřívaný vnitřní bazén a finská sauna až pro 4 osoby, obojí zasazené do moderního interiéru.

Bazén

Bazén

Odpočiňte si po náročném dni ve vyhřívaném hotelovém bazénu. Příjemné osvětlení, polohovatelná lehátka a krásný výhled do přírody celoprosklenou stěnou, to vše na vás čeká v prostorách bazénu. Budete-li si chtít užít chvilky klidu, odpočiňte si po koupání v relaxační místnosti.

Sauna

Sauna

Bolí vás po celodenní lyžovačce celé tělo? Prohřejte si unavené svaly v naší finské sauně. Saunování je nejen příjemným odpočinkem, ale také skvělou prevencí viróz a nemocí z nachlazení. Mezi jednotlivými návštěvami sauny můžete odpočívat v přilehlé relaxační místnosti.

Masáže

Masáže

Odměňte své tělo za námahu, jakou musí dnes a denně zažívat! Pohybujeme se v hektickém a zrychleném světě! Většina z nás se velmi rychle odbíjí a zanedbává, což na naše tělo i psychiku působí velmi stresově. Sedavá, nebo manuálně náročná práce je všedností, klid či péči o naše zdraví si dopřejme jen málokdy. To se na našem těle samozřejmě podepisuje.

 

Odpočiňte si po náročném dni ve vyhřívaném hotelovém bazénu. Příjemné osvětlení, polohovatelná lehátka a krásný výhled do přírody celoprosklenou stěnou, to vše na vás čeká v prostorách bazénu. Budete-li si chtít užít chvilky klidu, odpočiňte si po koupání v relaxační místnosti. Vstup do bazénu je pro hotelové hosty zdarma!

Nezávazná rezervace

Počasí

Fotogalerie

  • Pokoj
  • Hotel Orsino
  • Hotelový bazén
  • Sauna