[ ↓ Menu ↓ ][ ↓ Zvolte jazyk ↓ ]

Fulltextové vyhledávání

Hochficht

HochfichtU českých cen můžeme zůstat i když se vydáme lyžovat do Rakouska. Jak je to možné? Díky rakouskému ski areálu Hochficht. Lyžování Hochficht je nedaleko českých hranic, takže své ubytování si můžete zajistit v některém z tuzemských hotýlků. Areál Hochficht je jedním z největších lyžařských center Rakouska a pochopitelně tomu odpovídají i poskytované služby.

Na Hochficht s dětmi

Děti si lyžování Hochficht mohou užít především v Kids Parku, kde je pro ně připravena spousta atrakcí a vy se zatím můžete kochat krásami Šumavských hor z některé z lanovek nebo vyzkoušet Showpark, kde je pro milovníky Freestyle připravena zajímavá trať. Hochficht má samozřejmě i mnoho dalších výhod, díky vhodné poloze zde nehrozí nebezpečí laviny, nachází se zde i místní lyžařská škola a velkým zážitkem je především večerní lyžování Hochficht.

Běžkařské dráhy a další sporty

Kromě výborných lyžařských areálů je na Lipně i mnoho běžeckých tras, které milovníky tohoto sportu dovedou k těm nejkrásnějším zákoutím zimní Šumavy. V okolí je v zimě upravováno na 40 kilometrů tras, velmi atraktivní je pro turisty okruh na zamrzlém Lipně. Na zamrzlém jezeře je samozřejmě i možné bruslit, pro tyto účely každoročně upravován asi 10 kilometrů dlouhý a 6 metrů široký bruslařský okruh. Celoročně je na Lipně otevřena i Bobová dráha Lipno, která nabízí jedinečný adrenalinový zážitek.

více: Lyžování Hochficht

Nezávazná rezervace

Počasí

Fotogalerie

  • Pokoj
  • Hotel Orsino
  • Hotelový bazén
  • Sauna